GÜVENLİK

Hiçbirimiz, sevdiğimiz ve sahip olduklarımızı kaybetmek istemeyiz. Bizim için değerli olan herhangi bir şeye zarar gelmesin isteriz. Onları korumak için elimizden geleni yaparız. Hep olumlu düşünmeye çalışırız ve bunun faydalı olduğunu biliriz. Ancak ne kadar olumlu düşünürsek düşünelim, ne yazık ki istenmeyen olaylar ve aksilikler hayatın acımasız gerçekleridir. Bu nedenle, önlem alma ihtiyacı duyarız.

Güvenlik Önlemleri

Güvenlik Kameraları

Günümüzün en yüksek güvenlik taleplerinin ötesine geçerek güvenliğin ötesinde net iş avantajları sunan akıllı çözümler geliştirmek üzere sürekli olarak teknolojinin sınırlarını zorluyoruz. Güvenlik için bir sonraki mantıklı adımın, müşterilerin devasa miktardaki video verilerini başka bir amaçla kullanmaya başlamak için verileri anlamlandırmalarını sağlamak olduğuna inanıyoruz. Video verisini doğrudan kaynağında yorumlama becerisi, güvenlik düzeylerini önemli ölçüde geliştirmenin yanı sıra net iş avantajları sunmaya yardımcı olur.

Yangın Alarm

Baykallar Güvenlik olarak güvenliğinize önem veriyoruz. Yangın alarm sistemlerinde 80 yılı aşkın tecrübemizle, sadece hayatınızı korumak ile kalmıyor, hızlı ve etkin bir şekilde korunacağından emin olmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış akıllı ürünler ve çözümler sunuyoruz.

Hırsızlık

Can ve mal güvenliğinizi güvenilir bir sistemle sağlayın. Basit kurulumlardan kapsamlı projelere kadar, ödüllü teknolojiye dayanan ve üstün performansla desteklenen entegre güvenlik çözümleri sunuyoruz. Video kameraları, duman alarmları, ev otomasyon cihazları ve daha fazlasıyla kolay kullanımlı alarm sistemlerimiz sorunsuz bir şekilde entegre olur. Her gün karşılaştığınız zorluklarla başa çıkmanız için özelleştirilebilir çözümler sunuyoruz.

Seslendirme Sistemi

Yüksek kaliteli genel seslendirme ve sesli tahliye sistemleri, güvenlik ve emniyete yönelik zorluklarla başa çıkmada başarı sağlamaktadır.

Bir genel seslendirme ve acil anons sistemi tam anlamıyla etkili olmak için olağanüstü performans ve güvenilirlik sağlamalıdır. Şirket, tüm dünyada büyük ulaşım terminalleri, dini yapılar, kamu binaları, ofis binaları, okullar ve alışveriş merkezleri için sistemler ve bileşenler sağlamıştır.